Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
EMİTT Fuarı 3 Nolu Salon B/310 Nolu Holdeyiz...Siz Değerli Misafirlerimizi Aramızda Görmekten Onur Duyacağız...

Bu yıl 22.’si 25-28 Ocak 2018 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e Düzce Valiliği ve Düzce Belediye Başkanlığı ile ortak katılım sağlanacaktır.

Dünya turizm profesyonellerinin aynı platformda yer alacağı fuarın açılış töreni 25 Ocak 2018 Perşembe günü saat 11.00’de Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Numan KURTULMUŞ’un değerli katılımlarıyla gerçekleştirilecektir.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB’in desteğiyle, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) iş ortaklığında düzenlenmektedir.

Düzce Valiliği ve Düzce Belediye Başkanlığı’nın ortak katılımıyla 3 nolu salonda yer alan        B-310 nolu holde gerçekleştirilecek organizasyonlarla İlimizin sahip olduğu turizm potansiyelleri, tarihi ve kültürel mirasının ulusal ve uluslararası platformda en iyi şekilde tanıtılması amaçlanmaktadır.

Ayrıca İlimizin üç ayrı hol ve stantta (MARKA-Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, BAKAB-Batı Karadeniz Kalkınma Birliği ve Akçakoca Belediye Başkanlığı) yer alacağı fuar, başta turistik işletmeler (oteller, acenteler, restoranlar), alternatif spor turizm işletmeleri (motor sporları, rafting, bisiklet vb.), Turizm Tanıtma Dernekleri, Kamu kurum ve kuruşlarının işbirliği ile zengin tanıtım faaliyetleri ve birebir görüşmelerle 2018 ve gelecek yıllarda bölgenin ve ülkemizin destinasyonları arasında ilk sıralarda olması hedeflenmektedir.

25-28 Ocak 2018 tarihlerinde ziyaretçilere açık olacak EMITT Turizm Fuarı, ilk iki günde turizm profesyonellerini, üçüncü ve dördüncü gün ise tatilcileri ağırlayacaktır. 80’in üzerinde ülkeden 5.000 firma ve markayı bir araya getirmeyi hedefleyen EMITT, her yıl olduğu gibi bu yıl da renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Ülkemizde çeşitli sektörlerde fuarlar düzenleyen ITE Turkey bünyesinde yer alan   EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, toplam 12 salonda, 70.000 m²’lik alanda gerçekleştirilecek. 

© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.