Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak, Avusturya Başkonsolosluğu Ticaret Ofisi Advantage Austria Ticari Konsolosu Sayın Georg Karabaczek’in davetlisi olarak Avusturya kış turizmi konulu toplantıya katıldı.

 

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak, Düzce Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Derneği Başkanı Doç.Dr.Erkan Dinçer, Yönetim Kurulu Üyeleri, Erdal Şahin ve Saffet Durmuş, Avusturya Başkonsolosluğu Ticaret Ofisi Advantage Austria Ticari Konsolosu sayın Georg Karabaczek’in davetlisi olarak Avusturya kış turizmi konulu toplantıya katıldı.

Toplantı Avusturya Başkonsolosluğu Ticari Konsolos Georg Karabaczek başkanlığında, Ticaret Ofisi çalışanları, kış turizminin profesyonelleri ve tesis sistemleri üreticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ülkemizdeki kış turizmi potansiyellerinin bir değerlendirilmesinin yapıldığı toplantı Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak’ın Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Kardüz Yaylası’nın sunumuyla devam etti. Sayın Budak yaptığı sunumda, Kardüz Yaylasının kış ve doğa sporları potansiyelleri, çalışma alanının genel özellikleri, kültür ve turizm koruma ve gelişim bölgesi alt ölçek planlanması, plan kararları, nazım planı ve uygulama imar planı hakkında bilgiler verdi.

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak ve Düzce Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Derneği Başkanı Doç Dr.Erkan Dinçer yapılan sunum ve değerlendirmelerin ardından Avusturya Başkonsolosluğu Ticari Konsolosu Georg Karabaczek ve katılımcıları Düzce’ye davet etti.

© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.